Reference našich zákazníků

Aroma marketing nás příjemně překvapil a zaujal, že jsme se rozhodli pro postupné rozšíření „vonítek“ do většiny našich dialyzačních středisek a odborných ambulancí. Vůně / odér, jakou součást kvality mikroklimatu prostor, je zásadní. Optimální mikroklima vnitřních prostor vytváří duševní pohodu a vněmový komfort zejména pro naše dialyzované pacienty a také personál. Naši pacienti tráví cca 4 hodiny 3krát týdně na dialýze a jejich komfort je pro nás prioritou. Stejně tak, je pro nás důležitá vůně v prostorech ambulancí (fyzioterapie, chirurgie, stomie). Aroma zařízení instalujeme většinou centrálně do vzduchotechnických rozvodů, v menších ambulancí používáme malé lokální jednotky na baterie. Se spolupráci AromaPointem jsme maximálně spokojeni a můžeme vřele doporučit. Jejich přístup je odborný a je zřejmé, že svoji práci dělají s láskou.

Ing. Miloš Kobza

Facility & Construction Specialist, B. Braun Medical s.r.o.

Naše zadání pro tým AromaPoint znělo: „aromatizovat interiéry našeho centra REUS“, tedy centra pro opětovné použití. Aromatizace haly plné použitého nábytku a dalších funkčních předmětů pro domácnost nám přišlo nezbytné nejen pro vytvoření příjemné atmosféry pro naše zákazníky, ale i pro zaměstnance. Výběr vůně jsme provedli společně s nimi tak, aby se jim líbila a byla také v souladu s interiéry. Vybraná vůně obsahuje neutralizátor zápachu, takže je v prostorech cítit pouze aroma bez okolních pachů. Tímto děkujeme profesionálům z AromaPointu za jejich maximální podporu, a to nejen během výběru vůně, ale i s instalací a umístěním aroma zařízení. 

Doplnění AromaPointu: Věděli jste, že Reuse centrum Ostrava se věnuje také osvětové činnosti zaměřené na předcházení vzniku odpadu a jeho opětovné využití? Více informací najdete zde: https://www.mzp.cz/cz/predchazeni_vzniku_odpadu

Ing. Jiří Pitron

Vedoucí útvaru nákupu a odbytu, OZO Ostrava s.r.o.

Oslovili jsme společnost AromaPoint s tím, že bychom rádi zlepšili ovzduší v interiérech našeho lázeňského komplexu a vytvořili tak pro naše návštěvníky nezapomenutelný zážitek a příjemnou atmosféru. Ve spolupráci s jejich aroma specialistou jsme zvolili takové vůně, které mají uklidňující účinek a hodí se tak do našeho konceptu. S výsledkem jsme velmi spokojeni a věříme, že i naši klienti.

Ing. Pavel Švandelka, Ph.D.

Provozní náměstek

Děkuji celému teamu z AromaPointu za vysokou profesionalitu a pomoc s výběrem té správné vůně a technologie pro moje dvě prodejny s italskou luxusní módou. Nejenom že mi nyní interiéry nádherně voní, ale i klienti jsou nadšeni, když jim doručí voňavé balíčky s oblečením na které aplikuji tekutý deo parfém ve stejné vůni jako je v prodejně. Klienti jsou z vybrané vůně nadšeni, a já také, protože v nich tímto způsobem dokáži vyvolat příjemný čichový zážitek a vznikne mezi námi dlouhodobé propojení.

Martina Hallová

Toscana Store

Koupili jsme si hotel. A teď to tady krásně voní.
Ve velmi krátké době jsme se snažili co nejvíce ozvláštnit toto místo, a přinést trošku kreativity a pohody do původních devadesátkových prostor. I díky přístupu týmu AromaPoint, a řadě vůní smART, jsme dokázali do chodeb i pokojů hotelu vmíchat nezapomenutelnou vůni granátového jablíčka, kterou si naši hosté neustále chválí, a mohou si ji užívat dnem i nocí.
Tato voňavá mise splnila naše očekávání.

Tom Miška

Grandhotel Sluchátko

V našem hotelu jsme řešili dlouhodobě problém se zápachem, který se linul z restaurační části na recepci a přilehlé chodby. Po zakoupení osvěžovačů vzduchu smART byl problém vyřešen, a to díky speciální náplni s obsahem absorpční molekuly. V AromaPointu nám navíc poradili aromatizovat stejnou vůní i hotelové pokoje. Zakoupili jsme tedy tekutý parfém Ultra Scent Soft, který aplikuje na záclony a koberce a pokoje nádherně voní i druhý den po aplikaci. Tímto bychom chtěli poděkovat za profesionální přístup a vyřešení našeho problému.

Tereza Hrstková

Provozní hotelu

Pro domácí pohodu jsem si zakoupila sójovou svíčku. Každá návštěva, která k nám domů příjde je nadšená a já AromaPoint jednoznačně doporučuji!

Andrea Husáková

Naši zákazníci