Dezinfekční oleje

Odborníci na dezinfekci, kteří se touto problematikou zabývají již více než dvě desetiletí, vyvinuli dezinfekční aroma olej, který nejenže v prostoru voní, dokáže však také účinně preventivně a zároveň permanentně ničit patogeny ve vzduchu i na všech površích. V nabídce máme voňavé dezinfekční aroma oleje pro denní použití (Medical Care, Soft Cotton, White Flower, Light Citrus, Mint Fresh, Juicy Fruit,…), ale i silnější – noční verzi – Nano Purity, která se naopak používá většinou v noci, bez přítomnosti lidí.

Tyto dezinfekční aroma oleje mají své uplatnění zvláště v rizikových prostředích jako jsou čekárny u lékařů či lékárny. Taktéž v prostorech, kde se pohybuje větší množství lidí jako jsou nákupní centra, hotely a v prostředcích veřejné dopravy. Je ideální na zabezpečení nepřetržité dezinfekce sanitárních zařízeních na veřejných toaletách. Ale také ve výrobních halách , kde může pomoci ke snížení nemocnosti zaměstnanců. Samozřejmostí je, že dokáže vytvořit dezinfikovaný a zároveň voňavý vzduch v každém bytě, autě či kanceláři.

Dezinfekční aroma olej s nano technologií – Nano Purity

Do tohoto aroma oleje bylo přidáno na základě chemické reakce větší množství dezinfekčního prostředku společně s patentovanou kombinací nano částic. Tato kombinace funguje proti různým patogenům. Přestože bakterie a viry mají svůj ‘ochranný štít’, dezinfekce podpořená nano částicemi tento štít eliminuje.
Vzhledem k vyšší koncentraci dezinfekční složky a také proto, že doposud nebyl prozkoumaný dopad nano částic na lidský organismus, je potřeba, aby se tento aroma olej používal výhradně v čase, kdy v prostoru nejsou přítomni lidé!!! To je možné zabezpečit díky originálním difuzérům z naší nabídky, které mají nastavitelný počítačový panel a dokáží naprogramovat spuštění dezinfekce na předem zvolený čas a intenzitu. Prostřednictvím těchto difuzérů se olej zatomizuje a částečky vůně o velikosti několika mikrometrů se dostanou do vzduchu. Tam dochází k vypařování dezinfekční složky a k její přeměně na plyn. Díky rozpínavosti plynů se dostanou částice dezinfekce do všech částí prostoru.
Doporučujeme také použití prostřednictvím vzduchotechniky, přičemž dojde nejen k důkladné dezinfekci vzduchu a povrchů, ale také k dezinfekci vzduchotechnických rozvodů, které jsou často semeništěm patogenů.

Dezinfekční aroma oleje

Dezinfikujte a zároveň provoňte svůj prostor. V nabídce můžete vybírat z vůní s jemným podtónem hřebíčku a máty, s jemnou pudrovou vůní bílých květů, s jemnou vůní bavlny a dalších. Do těchto vonných kompozic byla na základě chemické reakce přidána složka, která je zdravotně nezávadná, používá se k dezinfekci pokožky a sliznic. Taktéž se používá v lázních při léčebných procedurách například při inhalacích a při dalších lázeňských kúrách.  Prostřednictvím originálních aroma difuzérů se olej v prostoru zatomizuje a částečky vůně o velikosti několik mikrometrů se dostanou do vzduchu. Tam dochází k vypařování dezinfekční složky a k její přeměně na plyn. Díky rozpínavosti plynů se dostanou částice dezinfekce do všech částí prostoru, kde dokáže ničit permanentně a účinně všechny patogeny.