Oleje

Univerzální aroma oleje inspirované dámskými a pánskými světovými parfémy

Chloé Roses, D&G Light Blue, Paco Rabanne One Million, Valentino Uomo, Hugo Boss Bottled a dalšími vonnými kompozicemi provoní jakýkoliv prostor až do velikosti 15.000 m3. Tyto aroma oleje jsou určeny k používání v originálních difuzérech z naší nabídky, které mají nastavitelný počítačový panel a dokáží naprogramovat spuštění na předem zvolený čas a intenzitu. Všechny naše vůně mají certifikaci pro zdravotní nezávadnost.

Funkční parfémované aroma oleje s patentovaným neutralizátorem zápachu NeutrAktiv®

spolehlivě pohlcují a neutralizují pachy z vaření, ze spálenin, z hniloby, plísní, odpadkových košů a toalet, účinně také odstraňují zápach po kouření a zápach potu v jakémkoliv prostoru o velikosti až 15.000 m3. Tyto aroma oleje jsou určeny k používání v originálních difuzérech z naší nabídky, které mají nastavitelný počítačový panel a dokáží naprogramovat spuštění na předem zvolený čas a intenzitu.  Všechny naše vůně mají certifikaci pro zdravotní nezávadnost.

Aroma oleje s obsahem certifikované dezinfekční složky

účinkují na patogeny a zabezpečí dezinfekci vzduchu a veškerých povrchů v jakémkoliv prostoru až o velikosti 15.000 m3. Dezinfekční složka přidaná do aroma oleje je zdravotně nezávadná, používá se k dezinfekci pokožky a sliznic, v lázních při léčebných procedurách například při inhalacích a při dalších lázeňských kúrách. Aroma oleje používejte v originálních difuzérech z naší nabídky, které mají nastavitelný počítačový panel a dokáží naprogramovat spuštění voňavé dezinfekce na předem zvolený čas a intenzitu.

Aroma oleje s vysokým obsahem certifikované dezinfekční složky a nano částic

s intenzivní vůní čistoty účinkuje na patogeny. Zabezpečí okamžitou dezinfekci vzduchu a veškerých povrchů v jakémkoliv prostoru až o velikosti 15.000 m3. Vzhledem k vyšší koncentraci dezinfekční složky a také proto, že doposud nebyl prozkoumaný dopad nano částic na lidský organismus, je potřeba, aby se tento aroma olej používal výhradně v čase, kdy v prostoru nejsou přítomni lidé!!! To je možné zabezpečit díky originálním difuzérům, které mají nastavitelný počítačový panel a dokáží naprogramovat spuštění dezinfekce na předem zvolený čas a intenzitu. Doporučujeme také použití prostřednictvím vzduchotechniky, přičemž dojde nejen k důkladné dezinfekci vzduchu a povrchů, ale také k dezinfekci vzduchotechnických rozvodů, které jsou často semeništěm patogenů.

AromaLogo

Chcete přilákat nové zákazníky, zvýšit prodej a odlišit se od konkurence? Buďte originální, buďte voňaví díky vůni do interiéru, kterou pro vás vyvineme na míru! Čich je nejsilnější a nejemotivnější ze všech smyslů a nedá se vypnout. Prostřednictvím vůně, která bude charakterizovat pouze Vaši firmu, se tak pro zákazníky stanete nezapomenutelnými.