Difuzéry

Aroma difuzéry

Aroma difuzéry šíři vůni do prostoru na principu atomizace, kdy se kapalný olej přemění na atomy plynu. Olej neobsahuje vodu, vůně proto neklesá rychle k zemi a neobsahuje ani alkohol, který rychle prchá, vůně se tak dlouhodobě  vznáší v prostoru v podobě jemné a voňavé mlhy.

 

Aroma difuzéry volně stojící (pokrytí 10  – více než 500 )

Každý aroma difuzér má počítačovou jednotku, díky které je možné nastavit  interval provozu a dávkování vůně. Některé modely disponují Bluetooth systémem, nastavení difuzéru tedy můžete ovládat z pohodlí své kanceláře přes mobilní aplikaci. Vyberte si ze široké nabídky designových difuzérů, máme řešení na jakýkoliv prostor.

 

Aroma difuzéry do vzduchotechniky (pokrytí 1 000  – 15 000 )

Vysoce profesionální aroma difuzéry určené k zapojení do vzduchotechniky zaručí rovnoměrnou distribuci vůně v celém prostoru. Tyto přístroje dokáží aromatizovat dokonce i prostor o velikosti až 15 000 m3. Každý aroma difuzér má počítačovou jednotku, díky které je možné nastavit interval provozu a dávkování vůně. Některé modely mají dvě nezávislé počítačové jednotky, díky kterým je možné provonět současně dva prostory nebo jeden prostor dvěma různými druhy vůně. To má svůj význam hlavně v prostorech s měnícím se účelem užívání (např. pro výrobní haly s nočním provozem). K těmto difuzérům nabízíme také profesionální montáž do vzduchotechniky.

 

Aroma Pro Max

Aroma Pro Medium

Aroma Pro Mini

Basic New

Big Tower

Cube

eMotion

Lift

Roller

Tower