Kolekce HOME

Vám nabízí nejoblíbenější vůně z kompletní kolekce, které jsou k dispozici pro profesionální i domácí použití.

Sójová svíčka

Okamžité provonění, které vytváří působivou atmosféru. Luxusní sójové svíčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního přírodního sójového vosku, v kombinaci s éterickými oleji. Každá svíčka je dodávána v luxusním balení a její obsah (235ml) provoní prostor o cca 20 m² až na 60 – 80 hodin. Bavlněný knot je veden až na dno, díky čemuž svíčka celá vyhoří. Sójový vosk pak zaručuje čistší a pomalejší hoření. Navíc neprodukuje žádný škodlivý kouř a saze, které by se mohly usadit na stropech a nezpůsobuje také nepříjemný zápach bytových textilií např. záclon.

Aroma difuzér

Pokud si chcete vytvořit jakoukoli atmosféru, můžete si pozvat do svého prostoru jednoho z těchto malých olfaktorických společníků. Spolehlivý a rafinovaný ratanový aroma difuzér je ideálním estetickým doplňkem pro jakékoli vytříbené prostředí. Řešení, které kombinuje styl, potěšení a současně nabízí dlouhotrvající vůni. Vůně se šíří pomocí ratanových tyčinek, ponořených v éterických olejích. Jsou jednotlivě balené a nabízejí možnost aromatizace po dobu přibližně 2 měsíců v závislosti na jeho velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.
Doporučení: Pro dosažení intenzivnějšího účinku doporučujeme tyčinky pravidelně otáčet a očistit od prachu.

ADORABLE

Smysly provokující divoké bylinkové aroma růže, citrusových plodů a levandule se snoubí se základními tóny vzácných dřevin. Smyslná až afrodiziakální vůně.

BLACK SATIN

Magická vůně orientálně sladkých tónů s pudrovým nádechem evokující atmosféru luxusu a komfortu.

BREEZE

Svěží pocit otevřeného nebe v kombinaci s mořským vánkem. Velmi oblíbené mořské aroma, kterému dodávají jedinečný charakter jemné tóny exotického ovoce a dřeva.

GRAPES

Svěží ovocná vůně bílých a červených hroznů rostoucích na tradičních řeckých vinicích.

ORANGE CINNAMON

Harmonizující spojení pomeranče se skořicí, které dokonale vystihuje atmosféru Vánoc.

POMEGRANATE DELIGHT

Orientální vůně granátového jablka s tóny santalové dřeva v kombinaci s lesními plody.

RELAX

Vůně, která svými příjemnými květinovými tóny růží, karafiátu či mandarinkového květu vytváří pocit klidu a uvolnění.

SECRET

Tajemství harmonie lesních květin, santalového dřeva a jarního vánku, které se stanou potěšení pro každou lidskou mysl.

WATER SPA

Relaxační vůně bylin, růže, citrusových plodů a termální vody, která ve Vás probudí pocit spokojenosti.

WHITE ORCHID

Smyslná vůně orchideje s citrusovými tóny a ambrou. Dokonale ženské aroma evokující svěžest, čistotu a eleganci. Parfém zvlášť vhodný do dámských módních butiků.

Náplně do aroma difuzérů 200 ml

Kdykoli budete chtít zopakovat atmosféru, kterou jste pro Váš domov vybrali, můžete prostě pozvat jednu z těchto náplní k sobě, abyste si skutečně nastavili náladu na delší dobu. Spolehlivé a rafinované, Spring Air® NÁPLNĚ HOME jsou ideálním doplňkem, pokud si chcete zachovat stejnou vůni a přizpůsobit ji svému místu. Každá náplň vám dává možnost doplnit difuzér dvakrát.